Seneca

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním

a odkládáním,

život utíká.

Po dovolené

21. srpna 2010 v 23:12 | Pro pohodu |  Výletníček
Tak už jsme přes týden doma z dovolené a ještě jsem se nedostala k tomu,dát sem nějaké fotky.Důvodů je několik.Nejprve jsem se regenerovala,protože pět nocí pod stanem dalo mému tělu dost zabrat.Potom jsem tři dny bojovala s počítačem,který se při zmenšování víc jak čtyř stovek fotek neustále zasekával.A do toho všeho se mi tak nějak nedostával čas díky houbaření,shánění pomůcek do školy pro naši studentku,uháněním syna aby si už konečně dal přihlášku na jazykovku,vymýšlením jídelníčku na víkend pro naši návštěvu...Do toho ještě únava z práce a nevyspání.Jak já jsem se tentokrát těšila na víkend!No a ten poslední důvod proč se mi nechce sem nic dávat je ten,že se mi fotky vůbec nepovedly.Fotek moc,ale není se čím chlubit.Pro mě jako vzpomínka jsou ty fotky použitelné,ale na ukazování to moc není.
Snad vyberu alespoň něco,aby jste si udělali představu kde jsme byli a co jsme viděli.Vyjeli jsme až v neděli,protože deštivá sobota na cestování nebyla nic moc.První naše zastávka byla v Nové Peci,kde jsme loni strávili celý týden.To jsme ale byli dva a měli sebou dvě kola.Letos to bylo trochu komplikované,protože jsme byli čtyři,měli sebou dvě kola a dva psy.Ale vždy jsme to vymysleli (já) tak,aby se nikdo nenudil.
Naše první základna
..
Kostel ve Volarech
n
Kostel a hřbitov v Želnavě
n
n
Horní portál Schwarzenberského kanálu
b
Pomník poslednímu medvědovi na Šumavě
m
Jelení vrchy-parkoviště
v
Kostel a hřbitov v Zadní Zvonkové
n
,
Přívoz na Lipně
A tímto snímkem se loučíme s naším prvním kempem
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 22. srpna 2010 v 10:23 | Reagovat

Jani fotky jsou parádní. Líbí se mi tvoji dva pejskové, jsou to roztomilí chlupáčci a taky se mi líbí, žes jim udělala dovolenou a nenechala je doma, i když to s pejsky asi bylo náročnější. Ne všude se s pejsky může.
Koukám na ty hřbitovy, jsou zajímavé tím, že mají jen náhrobek, bez pokračování, jak je to vidět na těch  běžných se záhony a kytičkami.

2 Jana Jana | Web | 22. srpna 2010 v 21:18 | Reagovat

[1]: Se psy nebyl naštěstí problém,na vodítku můžou všude.Horší bylo,že v druhém kempu museli být celou dobu uvázaní,tam nesměli pobíhat volně.A k těm hřbitovům:jsou to staré německé hřbitovy,ten ve Zvonkové byl po odsunu Němců zcela zničen a až v nedávné době znovu obnoven.Pár řádků je o tom třeba zde:http://www.jiznicechy.org/cz/index.php?path=kost/zvonkova.htm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama